Řeka v lese

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

signováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně
Šířka: 36,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 41 x 51 cm
Stav: mírně poškozená malba

Konec dražby: 05.12.2017 19:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč