Spasení těla

signováno a datováno vpravo dole
Šířka: 77 cm, výška: 85 cm, rámování: 97 x 88 cm

Konec dražby: 05.10.2021 22:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč