199. Žena v zimě
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 13 cm, výška: 18 cm, rámování: 53 x 39 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč