195. Počátek
Autor: Karel Demel
(1942 Praha)
signováno vpravo dole a datováno, číslováno vlevo dole 65/125, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1975
Šířka: 35,5 cm, výška: 47 cm, rámování: 66 x 53 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč