188. Začarovaný strom
Autor: Václav Karel
(1902 Dobříč - 1969 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu pozůstalostní razítko, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 61 cm, rámování: 76 x 57 cm
Konec dražby: 07.06.2021 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč