147. Kytice
Autor: Marta Rožánková Drábková
(1882 Zbuzany - 1958 Olomouc)
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu na reversu autorské razítko
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 56 x 46 cm
Konec dražby: 08.03.2021 22:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč