183. Květina ve váze
Autor: Marta Rožánková Drábková
(1882 Zbuzany - 1958 Olomouc)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 64 cm, rámování: 75 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 23:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč