Pár

Autor: Neapol porcelánka

značeno zespodu podglazurní modrou značkou
Výška: 15 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.09.2020 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč