53. Kytice ve váze
Autor: Jaroslav Riegel
(1893 Ústí nad Orlicí - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41,5 cm, výška: 66 cm, rámování: 80 x 55 cm
Konec dražby: 12.08.2020 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč