8. Červená květina
Autor: Jaroslav Riegel
(1893 Ústí nad Orlicí - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 61,5 cm, rámování: 68 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč