157. Letní krajina
Autor: Josef Holub
(1895 Domažlice - ?)
olej na kartonu, signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 29 cm, rámování: 40 x 55 cm
Konec dražby: 05.12.2017 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč