156. Vesnice na kopci
Autor: Josef Holub
(1895 Domažlice - ?)
olej na plátně, signováno vpravo dole, původní rám poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 62 x 52 cm
Konec dražby: 05.12.2017 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč