16. Květina ve váze

Autor: Josef Holub
(1895 Domažlice - ?)

olej na kartonu, signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 64 cm, rámování: 55 x 75 cm

Konec dražby: 25.09.2017 18:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč