Květiny ve váze

Autor: Josef Holub
(1895 Domažlice - ?)

Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 01.03.2021 20:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč