Hlubočepy

Autor: Josef Holub
(1895 Domažlice - ?)

olej na kartonu, signováno vpravo dole, zezadu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 70 cm

Konec dražby: 07.12.2017 19:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč