74. Podzim

Autor: Josef Holub
(1895 Domažlice - ?)

olej na kartonu, signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 59 cm

Konec dražby: 07.12.2017 19:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč