2. Nesignováno

Cesta v krajině, olej na plátně, malba poškozena, rozměr 60x80cm, rámováno 70x90cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč