2. Nesignováno
Cesta v krajině, olej na plátně, malba poškozena, rozměr 60x80cm, rámováno 70x90cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč