2. Pod horou
rámováno v masivním rámu.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 37 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.04.2022 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč