Postavy

nesignováno, paspartováno
Šířka: 26,5 cm, výška: 18 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 12:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč