2. V lese
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 10 cm, výška: 14 cm, rámování: 27 x 22,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč