20. Beneš Václav 1908-1984
olej na kartonu, sign LD, Tábor, poškozeno, 44x33cm, rámováno 50x61cm, malba poškozena
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 250 Kč