20. Dýhovaná komoda
Dýhovaná tříšuplíková komoda s mramorovou deskou, 20. století
Materiál: dřevo/kámen, datace: 20. století
Šířka: 106 cm, výška: 81 cm, hloubka: 46 cm
Konec dražby: 01.03.2021 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč