20. Dýhovaná komoda

Dýhovaná tříšuplíková komoda s mramorovou deskou, 20. století
Materiál: dřevo/kámen, datace: 20. století
Šířka: 106 cm, výška: 81 cm, hloubka: 46 cm

Konec dražby: 01.03.2021 20:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč