242. Květiny ve džbánu
Autor: Emil Zimmer
(1912 Husovice, Brno - 1975)
signováno vpravo dole pseudonymem Zimar, datace nečitelná, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: nečitelně
Šířka: 82 cm, výška: 67,5 cm, rámování: 79 x 93 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 18:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč