Květiny ve džbánu

Autor: Emil Zimmer
(1912 Husovice, Brno - 1975)

signováno vpravo dole pseudonymem Zimar, datace nečitelná, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: nečitelně
Šířka: 82 cm, výška: 67,5 cm, rámování: 79 x 93 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.06.2021 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč