Dáma s dítětem

Autor: Jean-August Teste
(1807 - 1886)

signováno vlevo dole, datováno 1851
Technika: olej na plátně, datace: 1851
Šířka: 45,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 63 x 71,5 cm pošk

Konec dražby: 07.12.2017 18:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč