9. Dáma s dítětem
Autor: Jean-August Teste
(1807 - 1886)
signováno a datováno vlevo dole, původní zlacený rám
Technika: olej na plátně, datace: 1851
Šířka: 45,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 63 x 71,5 cm
Konec dražby: 07.12.2017 18:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč