200. Jindřich Škaloud - Slunečnice
Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 55 cm, výška: 75 cm, rámování: 88 x 67 cm
Konec dražby: 12.12.2022 22:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč