174. Nevěra
Autor: Ladislav Rektoris
(1929 Rožmberk nad Vltavou - 2006 České Budějovice)
signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Technika: perokresba, datace: 1983
Šířka: 37 cm, výška: 54 cm, rámování: 70 x 50,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2020 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč