2. Za městem
Autor: František Josef Kraus
(1904 Hodolany - 1976)
Signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm, rámování: 48x 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.11.2021 19:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč