Mlhovina

Autor: Jan Dinga
(1952 Lány)

signováno a datováno uprostřed dole, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 41,5 x 31,5

Konec dražby: 05.10.2020 22:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč