Dívka s panenkou

Autor: Karl Maria Thuma
(1870 - 1925)

signováno a datováno vpravo nahoře, nově rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49,5 cm, výška: 62 cm, rámování: 71,5 x 58,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 23:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč