18. Honci

Autor: Josef Konečný
(1907 Kameničná - 1989)

signováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, zarámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 58,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 63,5 x 74,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.01.2023 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč