18. Honci
Autor: Josef Konečný
(1907 Kameničná - 1989)
signováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, zarámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 58,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 63,5 x 74,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč