Ke konci žní

Autor: Josef Konečný
(1907 Kameničná - 1989)

Signováno vpravo dole, na reversu záruční list potvrzující autenticitu obrazu podepsaný autorem - 18.3 1944, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na překližce, datace: 1944
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 82 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 07.06.2021 19:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč