59. Chalupy

Autor: Josef Konečný
(1907 Kameničná - 1989)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu výstavní štítek Miroslava Moučky
Technika: olej na kartonu, datace: 1943
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 19:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč