59. Chalupy
Autor: Josef Konečný
(1907 Kameničná - 1989)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu výstavní štítek Miroslava Moučky
Technika: olej na kartonu, datace: 1943
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 19:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč