Dům na Slovácku

Autor: Emil Holub
(1885 Hradčovice - 1940 Brno)

olej na plátně fixováno na desce, signováno vlevo dole, datováno 1911
Technika: olej na plátně, datace: 1911
Šířka: 35 cm, výška: 49 cm, rámování: 62 x 47 cm

Konec dražby: 28.07.2019 15:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč