201. Portrét muže
Signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 18/50, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1992
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: 34 x 28 cm
Staženo z aukce