201. S. Bednář - Rozbouřené moře
Signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 55 x 79 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 07.06.2021 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč