137. Zkouška barev

Autor: Ernst Fuchs
(1930 Vídeň - 2015 Vídeň)

Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 35 cm, výška: 58 cm, rámování: pošk. 94,5 x 66 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 08.02.2022 20:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč