74. Světelné Květy

Autor: Ernst Fuchs
(1930 Vídeň - 2015 Vídeň)

Signováno vpravo dole tužkou, číslováno 109/250, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: litografie
Šířka: 14 cm, výška: 20 cm, rámování: 54,5 x 39 cm

Konec dražby: 01.03.2021 21:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč