Holubická rotunda

Autor: Karel Kinský
(1901 Turnov - 1969 Turnov)

Technika: litografie
Šířka: 10 cm, výška: 11 cm, rámování: 28 x 25 m

Konec dražby: 05.10.2020 22:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč