310. Holubická rotunda
Autor: Karel Kinský
(1901 Turnov - 1969 Turnov)
Technika: litografie, datace: 1958
Šířka: 10 cm, výška: 11 cm, rámování: 28 x 25 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč