39. Oběd
Autor: Oldřich Kerhart
(1895 Poděbrady - 1947 Praha)
Autogram O. Kerhart je čitelný v pravém spodním rohu. Datování 1942 je znatelné v levém spodním rohu. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1942
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 60 cm
Konec dražby: 04.10.2021 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč