51. Podzimní sklizeň
Autor: Oldřich Kerhart
(1895 Poděbrady - 1947 Praha)
Signováno a značeno vpravo dole, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 35,5 cm, výška: 22 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 10.05.2021 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč