138. U vody
Autor: Božena Horská Kusá
(1898 Budapešť - 1982 Skuteč)
ze sbírky autorky, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 60 cm, rámování: 72 x 112 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč