15. Návrh plakátu Baťa
Autor: Božena Horská Kusá
(1898 Budapešť - 1982 Skuteč)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1924
Šířka: 54 cm, výška: 69 cm, rámování: 86 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč