4. Vysoké Tatry
Autor: Božena Horská Kusá
(1898 Budapešť - 1982 Skuteč)
Signováno v pravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 32 cm, rámování: 42 x 46 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2022 19:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč