202. Dolina
signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 52 x 72 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2020 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč