202. F. Šneidr - Dívka v kroji
signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: tempera
Šířka: 29 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 48,5 x 37,5 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč