191. Modřínová cesta z Vojetína do Rotkova

Autor: Jaroslav Kloc Peregrin
(1894 Nesvačilka - ?)

signováno vpravod dole, datováno 1944
Technika: olej na kartonu, datace: 1944
Šířka: 49 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 73 x 63 cm

Konec dražby: 28.07.2019 15:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč