Slunečnice

Autor: Jaroslav Kloc Pergrin
(1894 Nesvačilka - ?)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1970
Šířka: 44,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 73 x 52 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč