119. Před plůtkem
Autor: Stanislav Hlinovský
(1924 Tábor - 1994 Tábor)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1973
Šířka: 27 cm, výška: 33 cm, rámování: 37,5 x 31,5 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč